Założenie konta/ rejestracja/ opłaty

Tak, rejestracja i założenie konta to usługi całkowicie bezpłatne. 

Do końca maja 2020 roku wszystkie ogłoszenia zamieszczane są w serwisie za darmo w ramach promocji Ogłoszenia za 0 zł. Przed końcem promocji na stronie zamieszczony zostanie cennik ogłoszeń. Promocja Ogłoszenia za 0 zł może zostać przedłużona. Stosowne informacje znajdą się w serwisie homejob.pl, przed zakończeniem promocji.

Do zamieszczania ogłoszeń o pracę niezbędna jest rejestracja w systemie. Uzupełnienie profilu firmy jest zalecane ze względu na wizerunek pracodawcy. Kandydaci mają możliwość obserwować poszczególne firmy, wówczas widzą też ich profile.  

Prosimy sprawdzić w Spamie lub w Powiadomieniach. W zależności od ustawień skrzynki mailowej, maile z potwierdzeniami nie zawsze trafiają do skrzynki głównej. Jeżeli tam również nie ma maila, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@homejob.pl

Ogłoszenia o pracę/ kontakt z kandydatem

Wszystkie ogłoszenia o pracę mają taki sam termin ważności – 3 tygodnie. Po tym okresie można wznowić ogłoszenie lub, jeśli to nie nastąpi, zostaje ono usunięte z systemu. 

Serwis umożliwia dwa sposoby: poprzez wysłanie dokumentów aplikacyjnych na podany adres e-mail lub poprzez link przekierowujący do systemu rekrutacyjnego pracodawcy.

Nie, nie jest to konieczne. Numer referencyjny wpisują firmy, które do danego stanowiska maja przypisany taki numer ułatwiający proces rekrutacyjny. To firma decyduje, czy wpisuje taki numer.

Kontaktować z kandydatem można się zarówno poza serwisem – na adres e-mail oraz telefon kontaktowy podany przez kandydata w aplikacji jak i w ramach serwisu poprzez zakładkę Wiadomości. 

Tak, każdorazowo, jak kandydat prześle aplikację pracodawca otrzymuje informację na maila z wiadomością od kandydata i plikiem CV do pobrania.

30 dni od momentu otrzymania e-maila. Po tym czasie CV jest usuwane z systemu.

Inne

Zdecydowanie tak. Naszym celem jest promowanie rozwiązań i pracodawców, którzy tego typu rozwiązania proponują. Aby przedstawić pełne możliwości – prosimy o kontakt: m.felczak@homejob.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapraszamy do kontaktu!