Dlaczego warto?

  • Ogłoszenie dociera do kilku tysięcy osób zainteresowanych pracą zdalną lub elastyczną
  • Ogłoszenie udostępniamy w kilku grupach dedykowanych danemu obszarowi i poszukiwaniu pracy (np. IT, sprzedaż, marketing)
  • Oferujemy promowanie ogłoszenia (za dodatkową, ustaloną wspólne opłatą, w zależności od grup docelowych i budżetu)
  • Koszt publikacji już od 49,00 zł za ogłoszenie (publikacja i udostępnienie w grupach)

Na Homejob publikujemy ogłoszenia posiadające przynajmniej jedno udogodnienie dla pracowników w postaci: home office i/lub pracy w pełni zdalnej i/lub elastycznych godziny pracy i/lub pracy na niepełny etat.

 

Zamów ogłoszenie!

Prześlij nam: treść ogłoszenia, link  do rekrutacji, logo (ogłoszenie PLUS), treść zgody dla kandydata, dane do faktury.

Katalog Elastyczne Miejsce Pracy to baza firm z różnych branż i różnej wielkości, które swoim pracownikom oferują udogodnienia w zakresie czasu i miejsca wykonywanej pracy, czyli np.

  • możliwość home office i/lub
  • pracy w pełni zdalnej i/lub
  • elastyczne godziny pracy i/lub pracę na niepełny etat.

Podstawowy wpis do Katalogu jest darmowy, ale można też skorzystać z dodatkowych opcji.

Pandemia wymusiła w wielu organizacjach natychmiastowe przejście na system pracy zdalnej. Po kilku miesiącach wiele organizacji zastanawia się, czy ten system w pewnym zakresie utrzymać, jak sprawić, aby był bardziej efektywny. Dlatego warto przeprowadzić audyt pracy zdalnej i zapytać pracowników, jak ją oceniają pod różnymi aspektami.

Homejob jest partnerem systemu Hinter.ai (system do rozwijania organizacji), w ramach którego uruchomiony został prosty i skuteczny moduł badawczy „Analiza Pracy Zdalnej”.

Analizujemy trzy kluczowe obszary (warunki pracy, współpracę w zespole, sprawność organizacji), uzyskujemy rekomendacje prosto od pracowników i wyniki ułatwiające decyzje. Do tego krótki czas badania (7 minut), szybki raport (do 7 dni) i atrakcyjny koszt za przepadanie jednego pracownika (od 65 zł).

Jeżeli masz pytania odnośnie naszej oferty dla Pracodawców, skontaktuj się z nami!

e-mail: m.felczak@homejob.pl, Tel. 606770193

Narzędzia do komunikacji